NEFImanager.cz

Firemní semináře

Program rozvoje finančních kompetencí nefinančních manažerů rádi připravíme také na míru Vašemu týmu. Zvolte tuto formu spolupráce s námi, pokud preferujete uchopit téma rozvoje finančních kompetencí jako celofiremní vzdělávací projekt s jasným cílením a měřitelnými přínosy:

 

Zvolte přesnější zacílení. 

Přípravnou fázi vzdělávacího projektu nikdy nepodceňujeme. Raději se s klientem vícekrát setkáme, abychom docílili shody nad společnými cíli a měřitelnými výsledky, než abychom tuto fázi podcenili.

 

Zaměřte obsah na podstatné. 

K tématu přistupujeme selektivně a v kontextu Vaší manažerské práce. Naše kurzy nejsou obecným přehledem manažerských financí, ale staví na souvislostech, které jsou pro Váš úspěšný byznys v těžkých časech zásadní.

 

   Stavějte na Vašich aktuálních výzvách. 

Při výkladu se nejvíce soustředíme na témata, která Vás nejvíce oslovují. Po konzultaci s Vámi zapracujeme oblasti, které jsou pro Vás do budoucna prioritou, či na kterých aktuálně pracujete formou interních projektů.

 

   Zvolte aktivní zapojení účastníků. 

Vaši lidé na různých pozicích mají specifické možnosti ovlivnit plnění podnikových cílů, pokud jim objasníte tyto možnosti v kontextu jejich práce a v pojmosloví, kterému rozumí.

 

   Zvolte prvky podporující efektivitu programu. 

Účastníci z každého tréninku odchází s klíčovými tezemi a úkoly do praxe. Do termínu dalšího plánovaného tréninku se pokusí aplikovat z každého dne tréninku alespoň jednu z nabytých znalostí s následnou reflexí ze strany lektora.

 

   Zvolte jasnou cestu dalšího rozvoje. 

Vzdělávací projekt představuje příležitost náhledu zvenku na Váš firemní život a Vaše firemní procesy. Využijte vnějších očí a usilujte o maximální uvedení témat programu v reálný život. Všichni naši lektoři jsou připraveni flexibilně reagovat na Vaše podněty.

     
 

Kontaktní údaje:

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.

Controller-Institut, Contrast Consulting Praha, spol. s r.o.
Vladimírova 12, 140 00 Praha 4
Telefonní spojení: +420 224 314 410
Email: info@controlling.cz

IČ: 62912348
DIČ: CZ62912348

Všechna práva vyhrazena © 2016