NEFImanager.cz

Vzděláváme komplexně

  • Ucelené vzdělávací cykly
  • Rozšiřující manažerské tréninky
  • Ověření získaných znalostí
  • Školení pro celou firmu – EKONOMY i NEEKONOMY

Koncepce a systém mají smysl

Zejména v oblastech, kde se člověk snadno neorientuje a nejsou jeho vystudovanou profesí či chybí odpovídající praxe, je dobré zvolit si takovou formu vzdělávání, která Vás provede danou tématikou tzv. od A do Z.

Jaké jsou výhody vzdělávacích cyklů?

  • Vzdělávání není jednorázovou záležitostí, je rozloženo do delšího období.
  • Získáte ucelený pohled na hospodaření podniku a systém jeho kontroly.
  • Získané znalosti si můžete ověřovat v praxi a na dalším kurzu je konzultovat s lektory či sdílet své zkušenosti s ostatními účastníky. 

Oborové zaměření

Naše kurzy jsou určeny zejména pro:

  • jednatele, majitele společností, pracovníky top managementu a členy statutárních orgánů
  • nefinanční manažery středního managementu
  • ostatní vedoucí pracovníky nefinančních oddělení

Uvědomujeme si, že různá podniková oddělení mají svá specifika a tak jejich manažeři řeší různé problémy a situace.
Aby pro Vás vzdělávání s Controller-Institutem mělo co nejvyšší efekt, nabízíme Vám kurzy v různých modifikacích. V současné době můžete volit podle toho, zda Vás zajímají finance podniku více z pohledu obchodníka nebo spíše z pohledu výroby. Do budoucna připravujeme další specifická zaměření našich kurzů.

přehled seminářů 

Rozšiřující manažerské tréninky

NÁŠ CÍL: vzdělávat komplexně 

Dobrý manažer je nejen odborník, ale musí mít řadu dalších kompetencí. Neoddělitelnou součástí jeho profese je zejména komunikace.

Kromě odborného ekonomického vzdělání nabízíme svým klientům doplňkové tréninky manažerských dovedností. Jedině zdatný komunikátor dokáže obhájit či prosadit svá odborná stanoviska a rozhodnutí nebo sladit potřeby svého oddělení s potřebami ostatních.

přehled tréninků  

Ověření získaných znalostí

Vzdělávání může vypadat různě:
Scénář 1
Odsedím si na semináři 8 hodin, sem tam si něco poznamenám, pak sbalím skripta a jdu domů. Ještě tak dva tři dny si občas vzpomenu na to, co nám na semináři říkali. Za týden už nevím, že jsem byl na nějakém semináři.
Scénář 2
Přišel jsem na seminář a očekávám několika hodinovou přednášku. Lektor, ale místo aby se snažil sám, neustále obtěžuje s nějakými dotazy, nutí mě přemýšlet. Dokonce chce, abych řešil příklady. Začíná mě to bavit. Vycházejí mi správné výsledky a napadají mě správné odpovědi. Druhý den v práci jsem nadšený a chlubím se kolegům. Otázky, které mi kladou účetní a controlleři, mi teď nepřipadají zbytečné. Přesně vím, co a proč po mně chtějí.
Na našich kurzech budete pracovat
Budete aktivně zapojováni do výuky tak, abyste si znalosti a dovednosti skutečně osvojili a hlavně trvale uchovali. K tomu slouží také ekonomická cvičení, která si můžete následně vyžádat a řešit.
Cvičné příklady

PDFUkázka pracovního listu

Školení pro celou firmu - ekonomy i neekonomy

V oblasti finančního řízení a controllingu nabízíme nejkomplexnější nabídku vzdělávání a poradenských služeb na českém a slovenském trhu.

Zatímco NEEKONOMŮM poskytneme ucelený pohled na ekonomické aspekty fungování podniku, pro EKONOMY máme vždy připravena nejnovější finanční a odborná manažerská témata. Sledujeme jak moderní trendy řízení firem, tak moderní formy vzdělávání. 

více informací: www.controlling.cz

 

Kontaktní údaje:

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.

Controller-Institut, Contrast Consulting Praha, spol. s r.o.
Vladimírova 12, 140 00 Praha 4
Telefonní spojení: +420 224 314 410
Email: info@controlling.cz

IČ: 62912348
DIČ: CZ62912348

Všechna práva vyhrazena © 2016