NEFImanager.cz

Vzděláváme moderně

  • Šetříme Váš čas
  • Učíme zážitkem
  • Aktivně zapojujeme posluchače. Seminář není pouhou přednáškou.

Vítejte v nové době

Podnikatelský úspěch firmy je výslednicí mnoha faktorů. Ve stále obtížnějších tržních podmínkách je samozřejmé, že Vaši lidé musí být skutečnými odborníky  ve svých profesích. Navíc je třeba, aby byli současně dobří hospodáři. Aby znali a cíleně zvyšovali svůj příspěvek k  finanční stabilitě a výkonnosti firmy pro své vlastníky. Ani jedno ani druhé však nenastává automaticky.  Je to výsledkem cíleného rozvoje a dalšího vzdělávání Vašich lidí.
Stejně jako jsou minulostí staré časy pohodlných ziskových marží a spolehlivého výdělku na zakázce, je minulostí i tradiční odborné vzdělávání ve formě přednášek.

Seminář může vypadat takto

Přednáška
Interaktivní
trénink
Učení a rozvoj
zážitkem
Lektor vystoupí s rozsáhlou prezentací v PowerPointu a zahrne Vás spoustou teorie z podnikové ekonomiky a účetnictví. Je toho opravdu hodně a tak nezbývá čas ověřit si pochopení na příkladech. Odpoledne už sotva stíháte myšlenky lektora sledovat, nedaří se Vám dávat informace do souvislostí. Po skončení semináře máte v hlavě chaos. Lektor říkal mnoho zajímavých věcí, ale co teď s tím?
Lektor dobře ví, že jde školit nefinanční manažery. Již při přípravě semináře přemýšlí o tom, jakým způsobem oni ovlivňují ekonomické výsledky podniku a čemu by tedy měli porozumět. Co bude dobré, aby si prakticky vyzkoušeli a zažili. Do svého semináře tedy zařadí co nejvíce praktických úkolů a příkladů. Na semináři je pak v maximální interakci s účastníky a pomocí zadávaných úkolů motivuje účastníky k hledání vlastního řešení. Pomocí příkladů ověřuje pochopení problematiky.
A nebo taky takto: Lektor předpokládá, že účastníci semináře již mají určité teoretické znalosti, případně jim je předem zprostředkuje například pomocí e-learningu. Samotný seminář pak koncipuje jako hru. Budete pracovat v týmech a vyzkoušíte, si jak práce jednotlivých oddělení a rozhodování jejich manažerů ovlivňuje celkovou ekonomiku podniku. Uvidíte, jak je důležité znát a pochopit souvislosti.
A jakou formu semináře byste si vybrali Vy?

Šetříme Váš čas

Uvědomujeme si, že v dnešní době má málokdo času nazbyt. Pro ty, kteří mají pocit, že si celodenní školení v pevně stanoveném termínu nemohou z časových důvodů dovolit, nabízíme kvalitní e-learningové kurzy. Zde si můžete sami zvolit, kdy si najdete chvilku, posadíte se ke svému počítači a začnete se věnovat studiu. Témata jsme rozdělili do dílčích e-kurzů, proto si můžete vybrat právě to, co Vás zajímá. I u e-kurzů průběžně ověřujeme, zda probranému tématu rozumíte. Díky správnému vyřešení průběžných testovacích příkladů se budete moci vždy posunout dále.
E-kurz je také vhodný pro ty, kteří právě potřebují konkrétní znalosti, a v nejbližším vyhovujícím termínu není vypsán daný prezenční kurz. Pak je e-learning určitě skvělým a rychlým řešením.
 

Kontaktní údaje:

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.

Controller-Institut, Contrast Consulting Praha, spol. s r.o.
Vladimírova 12, 140 00 Praha 4
Telefonní spojení: +420 224 314 410
Email: info@controlling.cz

IČ: 62912348
DIČ: CZ62912348

Všechna práva vyhrazena © 2016